Serwis Miejski

Wiemy, że dostarczenie przesyłki w danym mieście nie jest łatwe – w końcu nie zawsze masz na to czas, nie zawsze są możliwości, a nieraz nie jesteś w stanie dowieźć czegoś ze względu na ogromne gabaryty towaru. Idealnym rozwiązaniem są przesyłki miejskie! Logistyka miejska i podmiejska gwarantuje dostarczenie przesyłki na terenie danego miasta oraz stref podmiejskich w rekordowo szybkim czasie. Cały system opiera się na doskonałym zgraniu wszystkich detali.

17912

Jesteśmy liderem na rynku

Dlaczego warto skorzystać z miejskich usług kurierskich oferowanych przez Fast Delivery?

  • Elastyczność
  • Dostosowanie do aktualnych potrzeb Klientów
  • Niekonwencjonalne rozwiązania
  • Błyskawiczne działanie
  • Gwarancja bezpieczeństwa i poufności
  • Punktualność w każdej sytuacji

Korzystając z najnowszych technologii, opartych na zintegrowanym systemie, jesteśmy w stanie działać błyskawicznie. W transporcie miejskim wykorzystujemy wszelkie możliwe środki transportu, takie jak m.in.: rowery, skutery, samochody, auta dostawcze, ciężarówki. Wybór odpowiedniego środka transportu jest uzależniony od rozmiarów i wagi przesyłki. Bez względu na to, jakie masz dla nas zadanie, możesz odetchnąć z ulgą i mieć pewność, że Twoja przesyłka dojdzie na czas.

Innowacyjność

Nieustannie wdrażamy w życie nowe rozwiązania i dostosowujemy je do zmieniających się oczekiwań Klientów i potrzeb rynku.

Szybki czas realizacji

Chcąc skorzystać z naszej usługi serwis miejski, masz pewność, że każda przesyłka będzie dostarczona na czas – nawet jeśli to sprawa „na wczoraj”.

Elastyczność

Fast Delivery wyróżnia się indywidualnym podejściem do Klienta – oferujemy rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb i do aktualnej sytuacji.

Zawsze dbamy o trwałość i bezpieczeństwo transportu

Masz do dostarczenia ważne dokumenty, drobną przesyłkę, a może ogromną paczkę? Miejskie przesyłki kurierskie są dla Ciebie idealną opcją. Fast Delivery realizuje je na terenie Miasta Warszawy oraz w wyznaczonych strefach podmiejskich.

Do każdego zleconego nam zadania podchodzimy z zaangażowaniem. Najwyższa jakość w połączeniu z terminowością to gwarancja zadowolenia Klienta. Cechuje nas indywidualne podejście. W razie potrzeb, wdrażamy w życie niekonwencjonalne rozwiązania, co przekłada się na sprawne i szybkie dostarczenie Twojej przesyłki – zawsze na czas!

Wieloletnia współpraca z partnerami krajowymi i międzynarodowymi przekłada się na kompleksową obsługę logistyczną. Oferujemy system przesyłek miejskich, paczek krajowych, przesyłek międzynarodowych drogowych i lotniczych, dystrybucję dla e-commerce. Możesz nam zlecić każde zadanie!

Wiemy, jak ważne jest zapewnienie możliwie jak najszybszej dostawy. Dzięki nieustannemu wdrażaniu przez nas nowych i innowacyjnych rozwiązań gwarantujemy dostarczenie towaru na czas. Szybka dostawa na terenie Warszawy, terminowość, dbanie o bezpieczeństwo przesyłek – to część z naszych wytycznych, którymi kierujemy się na co dzień.

Napisz do nas!

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu obsługi zapytania przez firmę FAST-DELIVERY COURIER PAWEŁ KAŁAN.