Serwis Międzynarodowy

Międzynarodowe przesyłki kurierskie to niezwykle wymagający obszar naszej działalności. Oferując go naszym Klientom, wiemy, jak ważna jest tu perfekcyjnie dopracowana logistyka, ale też elastyczność. Dbając o to, by dany towar został dostarczony jak najszybciej, nie zapominamy o odpowiednim zabezpieczeniu go oraz o wszelkich detalach. W każdej sytuacji świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

1202

Jesteśmy liderem na rynku

Dlaczego warto skorzystać z międzynarodowych usług kurierskich Fast Delivery?

  • Indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb Klienta
  • Dopracowanie w każdym calu
  • Perfekcyjne zaplanowanie
  • Dostosowanie do bieżącej sytuacji
  • Błyskawiczna reakcja na ewentualne komplikacje
  • Poufność i bezpieczeństwo
  • Szybki czas realizacji

Transport międzynarodowy to usługa, która wymaga oczywiście większego nakładu czasu i kosztów, aniżeli transport miejski czy krajowy. Serwis międzynarodowy świadczony przez Fast Delivery jest wykonywany w ścisłej współpracy z zaufanymi, międzynarodowymi Partnerami na terenie całego świata. Wiemy, z kim współpracujemy, dlatego nasi Klienci mogą spać spokojnie.

Bezpieczeństwo

Niezależnie od tego, jak wymagające jest zlecone nam zadanie, Klient ma pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Szeroki zakres usług

Usługi kurierskie międzynarodowe są świadczone w przy wykorzystaniu połączeń drogowych, kolejowych, lotniczych oraz morskich.

Elastyczność

Zawsze pomagamy dobrać Klientowi najlepsze rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb.

Zawsze dbamy o trwałość i bezpieczeństwo transportu

Podczas realizacji zadań wykorzystujemy zaawansowane systemy informatyczne, które pozwalają na pełną kontrolę, reagowanie na problemy i zmiany i błyskawiczną reakcję. Zawsze trzymamy rękę na pulsie, dzięki czemu nasi Klienci mogą spać spokojnie. Kompletny przepływ informacji o tym, na jakim etapie jest realizacja, wpływa na bezpieczeństwo doręczanych przesyłek oraz na terminowość.

Do każdego zleconego nam zadania podchodzimy z zaangażowaniem. Najwyższa jakość w połączeniu z terminowością to gwarancja zadowolenia Klienta. Cechuje nas indywidualne podejście. W razie potrzeb, wdrażamy w życie niekonwencjonalne rozwiązania, co przekłada się na sprawne i szybkie dostarczenie Twojej przesyłki – zawsze na czas!

Wieloletnia współpraca z partnerami krajowymi i międzynarodowymi przekłada się na kompleksową obsługę logistyczną. Oferujemy system przesyłek miejskich, paczek krajowych, przesyłek międzynarodowych drogowych i lotniczych, dystrybucję dla e-commerce. Możesz nam zlecić każde zadanie!

Wiemy, jak ważne jest zapewnienie możliwie jak najszybszej dostawy. Dzięki nieustannemu wdrażaniu przez nas nowych i innowacyjnych rozwiązań gwarantujemy dostarczenie towaru na czas. Szybka dostawa na terenie Warszawy, terminowość, dbanie o bezpieczeństwo przesyłek – to część z naszych wytycznych, którymi kierujemy się na co dzień.

Napisz do nas!

    Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu obsługi zapytania przez firmę FAST-DELIVERY COURIER PAWEŁ KAŁAN.