O nas

Kim jesteśmy?

Fast Delivery

Fast Delivery to firma kurierska i transportowa, która na pierwszym miejscu stawia Klienta. Pragniemy wychodzić naprzeciw nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – każde zadanie to dla nas wyzwanie! Jesteśmy w stanie zaplanować dostarczenie każdej przesyłki.

256329-P4ELIK-410
256378-P4ELNM-695
Proponujemy następujący wachlarz usług:
  • usługi kurierskie lokalne na terenie Warszawy i okolic
  • usługi kurierskie krajowe na terenie Polski
  • usługi kurierskie międzynarodowe lotnicze i drogowe
  • dystrybucja towarów dla sektora e-commerce
  • magazynowanie, konfekcjonowanie i inne

Misją Fast Delivery jest zapewnienie Klientom najwyższej jakości usług. Jest to możliwe poprzez tworzenie oraz wdrażanie kompleksowych rozwiązań kurierskich i transportowych w codziennej logistyce.

Profesjonalizm

Świadczymy najwyższej jakości usługi kurierskie, transportowe i logistyczne. Podchodzimy profesjonalnie do zleconych nam zadań. Podczas planowania dostawy, bierzemy pod uwagę każdy detal. Koncentrujemy się na terminowej dystrybucji przesyłek i towarów. Jesteśmy firmą kurierską, której można zaufać!

Doświadczenie

Od początku istnienia ciągle staramy się rozwijać usługi logistyczne skierowane do sektora biznesowego oraz dynamicznie rozwijającego się sektora e-commerce. Wiemy, jak istotne jest dostosowanie oferty do zmieniających się potrzeb rynku. Fast Delivery zawsze znajdzie rozwiązanie szyte na miarę potrzeb i oczekiwań Klienta! Powierz nam dostarczenie przesyłki, a my zajmiemy się całą resztą – logistyka to nasza pasja.

Innowacyjność

Nasza firma korzysta z najnowszych technologii i zaawansowanych systemów informatycznych, dzięki czemu w każdej sytuacji mamy wszystko pod kontrolą. Śledzimy na bieżąco proces realizacji usług oraz dystrybucji towarów. Odpowiednio zarządzamy przepływem informacji, zapewniając najwyższą dbałość o bezpieczeństwo i poufność Twoich przesyłek.

Nam możesz zaufać

Dlaczego Fast Delivery?

Be on time – to hasło, którego się trzymamy, realizując każde zadanie!

Do każdego zleconego nam zadania podchodzimy z zaangażowaniem. Najwyższa jakość w połączeniu z terminowością to gwarancja zadowolenia Klienta. Cechuje nas indywidualne podejście. W razie potrzeb, wdrażamy w życie niekonwencjonalne rozwiązania, co przekłada się na sprawne i szybkie dostarczenie Twojej przesyłki – zawsze na czas!

Wieloletnia współpraca z partnerami krajowymi i międzynarodowymi przekłada się na kompleksową obsługę logistyczną. Oferujemy system przesyłek miejskich, paczek krajowych, przesyłek międzynarodowych drogowych i lotniczych, dystrybucję dla e-commerce. Możesz nam zlecić każde zadanie!

Wiemy, jak ważne jest zapewnienie możliwie jak najszybszej dostawy. Dzięki nieustannemu wdrażaniu przez nas nowych i innowacyjnych rozwiązań gwarantujemy dostarczenie towaru na czas. Szybka dostawa na terenie Warszawy, terminowość, dbanie o bezpieczeństwo przesyłek – to część z naszych wytycznych, którymi kierujemy się na co dzień.

Jesteśmy liderem na rynku

Dołącz do grona naszych
zadowolonych klientów

Biuro Obsługi Klienta i konsultanci Fast Delivery pozostają do dyspozycji Klientów od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00. Zamów kuriera telefonicznie lub korzystając z formularza.

10

Lat doświadczenia

300 +

Doręczanych przesyłek dziennie

200 +

Zadowolonych klientów

Napisz do nas!

    Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu obsługi zapytania przez firmę FAST-DELIVERY COURIER PAWEŁ KAŁAN.